Mimari Modelleme Dersleri

Yastık Yapımı [Pratik Bir Şekilde Yastık Modelleme Nasıl Yapılır?]
3ds max yastık modelleme dersinde hızlı ve pratik bir şekilde cloth komutunu kullanarak nasıl yastık modellemesi yapıldığını gösteriyorum.
Perde Modelleme [Pratik bir şekilde kruvaze perde ve tül perde yapımı]
3ds max perde yapımı dersinde hızlı ve pratik bir şekilde vray gerçekçi malzemeler oluşturarak kruvaze perde ve tül perde yapımını anlatıyorum.
Birden Fazla Malzeme Kanalı Kullanarak Gerçekçi Arnavut Kaldırımı Yapımı
3Ds Max Arnavut Kaldırımı Yapımı dersinde, bump, displacement, reflection glossiness kanallarını birlikte kullanarak gerçekçi malzeme yapını anlatıyorum.
3Ds Max Eğimli Arazide Yol Yapımı | Unwrap Kullanımı ile Kavisli Yola Şerit ve Asfalt Malzeme Yapımı
3Ds Max yol yapımı dersinde, eğimli arazide unwrap komutunu da kullanarak kavisli yollarda nasıl basitçe şerit yapıldığını 2 farklı tip asfalt malzemesi kullanarak anlatıyorum.
3Ds Max ile Verimli Çalışmak için Kolayca Sahneler Arası Obje Kopyalama ve Taşıma Nasıl Yapılır?
3d max sahneler arası obje kopyalama ve taşıma dersimde farklı 3d max sahneleri arasında kullanılan objelerin basitçe nasıl kopyalandığını veya taşındığını anlatıyorum.
3ds Max ile Gerçekçi Render İçin Keskin Kenar ve Köşeleri Yumuşatma
Kenar yumuşatma dersimde, pah kırma dediğimiz modellediğimiz objelerin keskin kenar ve köşelerini çok pratik bir şekilde nasıl yumuşatıldığını anlatıyorum.
Gerçekçi Render Nasıl Alınır?
Günümüzde herkesin bir an önce ulaşmaya çalıştığı "gerçekçi render nasıl alınır?" sorusunun cevabı maalesef "şu ayarları yaparak" alabilirsiniz diyebileceğimiz kadar[...]
3D Max Snap Ve Grid Ayarları Nasıl Yapılır?
3D max snap ayarları dersimde sizlerle 3d's Max'in en çok kullanılan özelliklerinden biri olan Snap Tools aracının bütün özellikleri ile nasıl kullanıldığını anlatacağım.
3D Max ile Modern Koltuk Modelleme ve Gerçekçi vRay Stüdyo Sahne Hazırlama Teknikleri
3d max ile modern bir koltuğu biraz ileri seviye tekniklerle anlatıyorum. Aynı zamanda tekil objeler için bir fotoğraf stüdyosundaki gibi gerçekçi sahne hazırlamanın nasıl yapıldığını gösteriyorum.
3Ds Max’te İç Mekan Ayna Nasıl Yapılır? [Bizoteli Eskitme Ayna]
3ds max ayna yapımı dersinde sizlere hem basit bir iç mekan sahnesi üzerinden ayna malzmesinin nasıl oluşturulduğunu hemde, modern bir iç mekan banyo tasarımına eskitme veya bizoteli (derzli) ayna modelinin nasıl yapıldığını anlatıyorum.
3D Max Vitrin Yapımı | Modelleme Yapmadan Dükkan, Mağaza Veya İş Yeri Vitrini Nasıl Yerleştirilir?
3d Max vitrin yapımı dersinde bina modellerinin altındaki dükkan ve mağazalara hiç modelleme yapmadan hazır ücretsiz görseller kullanarak vitrin oluşturmayı öğretiyorum.
3ds max 2017 ile Dükkan veya Mağaza için Işıklı Tabela Nasıl Yapılır?
Kolay ve hızlı bir şekilde Dükkan, Mağaza Tasarımlarında kullanılmak üzere aydınlatmalı yazı yazımı ile ışıklı tabela yapımını anlatıyorum.
3Ds Max Bevel Profile Komutu ile Kartonpiyer ve Süpürgelik Nasıl Modellenir?
Size kolay ve hızlı bir şekilde iç mekan görselleştirme çalışmalarında kullanılmak üzere Kartonpiyer ve süpürgelik yapımını göstereceğim.
vRay Fur Komutu ile Gerçekçi Desenli Halı Yapımı (Ücretsiz 1000 Adet Halı Texture Dokusu)
Size, kolay ve hızlı bir şekilde iç mekan görselleştirme çalışmalarında kullanılmak üzere 3d max ile Halı modelleme, yapımını göstereceğim.
3D Max ile Gerçekçi Havuz Yapımı. Havuz için GÜNDÜZ ve GECE Render Nasıl Alınır?
Kolay ve hızlı bir şekilde 3d max ile gerçekçi yüzme havuzu modellemeyi, havuzun içerisindeki seramik kaplamaların ve su materyalinin nasıl atandığını inceliyorum.
Autocad’den 3Ds Max’e çizim dosyası nasıl aktarılır? (Import İşlemi)
Autocad iç mekan mutfak çizimi .dwg dosyasını muntazam bir şekilde 3ds max programına nasıl aktarıldığını (import işlemi) inceleyelim.
3Ds Max ile Bahçe Oturma Grubu Modelleme
Başlangıç düzeyinde oluşturduğum bu 4 aşamalı dersimde, basitçe bir ahşap bahçe oturma grubunun nasıl modellendiğini inceliyorum. Masa ve sandalye modellemesinin ardından, hızlı bir şekilde ahşap malzeme atama ve final render süreçlerini gösteriyorum.
3Ds Max’te İki Nokta Arası Mesafe Nasıl Ölçülür?
3Ds Max 2017 programında iki nokta arasını ölçmenin üç adet kolay ve hızlı yolu bulunmaktadır.
3Ds Max Boolean Komutu Nasıl Kullanılır?
3Ds max 2017'nin yenilenen boolean komutunu inceliyelim.
>