Mimarlık Öğrencileri İçin
3Ds Max Eğitimleri

3Ds Max, Vray ve Corona render ile 3 Boyutlu Mimari Görselleştirme Konusunda Genç Mimar ve Tasarımcılar ile Bilgilerimi Paylaşıyorum.

Customers served! 1 Eğitim Seti
Customers served! 1 Ücretsiz Ders
Customers served! 1 Aktif Takipçi

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Basit veya karmaşık, hangi düzeyde olursanız olun, 3 Boyutlu Mimari Görselleştirme hakkında
kafanıza takılan, sizi yavaşlatan veya zorlayan tüm sorunlarınızı sorabilirsiniz. Hatalarınızı azaltmak ve kayıp parçaları bulmak için sorular sayfasını kullanabilirsiniz.

Modelleme
Aydınlatma
Malzeme
Render - Post Prodüksiyon

Güncel 3Ds Max Dersleri


Photoshopun yapay zeka destekli kullanımını güncel bir cafe-restoran görselleştirme projemiz üzerinden anlatıyoruz.

ders sayfasına git

Photoshopun yapay zeka destekli manuel işlevlerinden mimari renderlarımızı geliştirmek için nasıl faydalandığımızı anlatıyoruz.

ders sayfasına git

Yalnızca birkaç saniye içinde tek kare renderlarınızı nasıl küçük animasyonlara dönüşterecğinizi gösteriyorum.

ders sayfasına git

Mimari render ve animasyon için bilgisayar donanım seçimlerimizi yaparken, nelere dikkat etmemiz gerektiğinden bahsediyoruz.

ders sayfasına git

Render için monitör seçimi yaparken en uygun kararı vermenize yardımcı olacak bir içerik olacağını düşünüyoruz yaptık.

ders sayfasına git

Bu dersimizde size Corona Volume Material kullanarak renderlarınızı nasıl daha sinematik ve etkileyici bir seviyeye çıkarabileceğinizi göstereceğiz.

ders sayfasına git

Yepyeni meta marka VR gözlük ile mimari görselleştirme ve animasyon projelerinde son teknolojik sistemleri kullanarak proje sunumlarımızı yepyeni bir boyuta taşıyoruz.

ders sayfasına git

Bu dersimizde, 3DsMax te görselleştirme ve render çalışmalarımızda sıkça karşılaşılan sorunlar ve çözümlerinden bahsediyoruz

ders sayfasına git

Bu dersimizde, Corona Curvature Map’i kullanarak birkaç dakika içinde nesnelere kolaylıkla aşınma ve yıpranma efekti eklemeyi göstereceğim.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3ds max’te Corona Pattern Mod in ne olduğu ve nasıl gerçekçi kumaş deseni oluşturmak için kullanıldığını anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere gerçekçi bir atmosfer hissiyatı yakalamak için önemli olan başlıca ögeler olan güneş, bulutlar ve gölgeleri en uygun parametreleri ilanlatıyoruz.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3ds Max içerisine Chaos Scatter ile Gerçekçi Çim Yapımını uygulamalı olarak anlatıyoruz.

ders sayfasına git

Mimari renderlarda satışı en iyi şekilde arttıracak açılar, potansiyel müşterilerin binayı veya projeyi kendi gözleriyle görmüş gibi hissetmelerini sağlayacak açılardır. Bu açılar, binanın veya projenin özelliklerini, avantajlarını ve çekiciliğini vurgulamalıdır.

ders sayfasına git

Yapay zeka, mimari görselleştirme sürecini daha verimli ve etkili hale getirerek, mimarların ve tasarımcıların daha fazla zaman ve kaynaklarını yeni fikirler ve tasarımlar üzerinde harcamalarına olanak tanır. Ama bununla birlikte, yapay zeka mimari görselleştirmecilerin işlerini otomatikleştirerek, yerlerini alma potansiyeline de sahiptir.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere Quixel Bridge ile Megascans’de bulunan içerikleri nasıl kolaylıkla 3ds Max içerisine aktararak yüksek kaliteli, gerçekçi 3d objelere ve dokulara sahip olabileceğinizi anlatacağım.

ders sayfasına git

Dış mekan projeleri, binanın veya yapısal öğenin etrafındaki alanın tasarlanması ve düzenlenmesi için bir rehber olarak hizmet eder. Bu projeler, çevre düzenlemesi, bahçe tasarımı, peyzaj, aydınlatma, mobilya ve diğer dış mekan özellikleri gibi birçok farklı unsuru içerebilir.

ders sayfasına git

3ds Max’te ne kadar düzenli ve sistemli çalışırsanız o kadar az dosya kaybı, map ve hazır model karışıklığı ile karşılaşırsınız. Project Manager bunu sizler için çok kolay bir hale getiriyor.

ders sayfasına git

Bu videoda her projede düzenli kullandığım 5 scriptten bahsetmek istiyorum.

ders sayfasına git

Bu videoda sizlere 3dsmax te elinizi hızlandıracak, zamandan tasarruf ettirecek hatta render kalitenizi arttıracak 5 ipucu vereceğim. Eğer 1 günde 1 mekan çıkartamıyorum diyorsanız bu ipuçları işinize çok yarayacaktır.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3Ds Max üzerinde kesitler yardımı ile süpürgelik, kartonpiyer, duvar çıtası yapımını sweep profile modifier kullanarak anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3Ds Max üzerinde corona renderer 9 ile gelen corona clouds özelliğini tanıtarak detaylı bulut yapını göstereceğim.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3Ds Max ve corona renderer ile baskın gelen materialleriniz var ise ray switch mtl kullanarak istediğiniz görselleri nasıl elde edebileceğinizi gösteriyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimizde sizlere 3Ds Max ve corona renderer ile map kullanmadan nasıl gerçekçi malzemeler yaratabileceğinizi anlatıyoruz.

ders sayfasına git

Bu dersimde sizlere 3ds Max ile iç mekan sahnelerde nasıl daha gerçekçi gölge efektleri verebileceğinizi anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde sizlere 3ds Max ile hızlıca yol işaret ve levhaları eklemek için Road Markings Generator script kullanımını anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde sizlere 3ds Max ile bilgisayarı zorlamadan kaliteli arka fon eklemek için Backdrop Generator plugin kullanımını anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde Uvw map komutunu birbirini tekrar eden yanyana ve sıralı objeylere farklı uvw map değerleri vermek için Uvw Map Randomizer script kullanımını anlatıyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde İç Mekanda Corona Sun ve Sky Environment kullanarak nasıl pratik ve kaliteli iç mekan render alabileceğinizi gösteriyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde Corona 7 ile gelen Physical Material hazır mazlemelerini kullanarak pratik bir şekilde birçok malzemeyi oluşturmayı gösteriyorum.

ders sayfasına git

Bu dersimde sizlere photoshop 2022 ile dış mekan renderlarına arka plan için hazır gökyüzü eklemenin nasıl yapıldığını anlatıyorum.

ders sayfasına git

3D Max Eğitimlerimden anında  haberdar olmak İster misin?

25.000+ Mimari Modelleme Meraklısı Arasına Katıl

Buraya e-posta adresini bırakarak sadece kayıtlı öğrenciler ile, düzenli olarak paylaştığım bilgileri takip edebilirsin. Daima güncel ve faydalı bilgiler gönderirim. Listeden istediğin zaman çıkabilirsin.

Gizlilik hakkınıza sonsuz saygı gösteririm. E-posta adresiniz asla başka platformlarda kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır.

>