Merhaba ben Can Kuşkon 3d Studio'dan Gizem. Corona 9 bildiğiniz gibi bir çok yenilik ile birlikte geldi ve bunlardan en öne çıkanı Clouds özelliği oldu.

Corona'nın fiziksel tabanlı algoritmalar kullanılarak oluşturduğu bulutları gerçek hayattaki bulutlardan ayırt etmek gerçekten çok zor.

Kolay arayüzü sayesinde hiç bir hdriye bağlı kalmadan dilediğiniz ışık ve bulut formu kombinasyonunu yakalayabilir, uçak izleri ekleyebilir, timelapse bulut animasyonları yapabilirsiniz. Güneşli bir günün sabahından kapalı bulutlu bir akşam atmosferine geçmek artık çok daha kolay.

Corona sun ayarları altından "Apply shadows from clouds" özelliğinin kutucuğunu işaretleyerek bulutlarınızın gölgesini zemine bile düşürebilirsiniz.

Corona Renderer'ın bulut işleme teknolojisi, performans için optimize edilmiş ve kullanıcıların kısa sürede büyük, karmaşık bulut sahneleri oluşturmasına ve işlemesine olanak sağlıyor.

İlgili Diğer Dersler


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

ÜCRETSİZ Arayüz Eğitim Seti

3Ds Max kullanmayı hiç mi bilmiyorsun?

Tamamen yeni başlayanlar ve unutmuş olanlar için tasarladığım 3Ds Max ara yüz eğitim setinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

>