• İş başvurularında öne çıkmak.
  Sahip olduğumuz meslekte iş başvurusu yaparken sadece CV yollamak yeterli olmayacaktır. CV’mizin yanında muhakkak daha önce yapmış olduğumuz projeleri koymak zorundayız. Bu projeleri nekadar güzel görseller ile sunar isek iş veren bizden o kadar etkilenecektir.
 • Proje derslerinde ki sunumlar için etkileyici paftalar hazırlamak.
  Öğrencilik hayatımız boyunca gireceğimiz proje derslerinin mülakatlarında duvarlara asacağımız paftaları güzel renderlar ile süslemek hocalarımız tarafıncan çok daha fazla beyenilecektir.
 • Eğitim ve iş hatayatı boyunca freelencer çalışmalar yaparak ek gelir kazanmak.
  Güzel render alan arkadaşlar her zaman iyi bir portfolyo ile dışarıdan güzel işler alarak ek gelir elde edebilirler. İster bir üniversitede öğrenci olun, ister bir firmada çalışın kalan boş vakitlerinizde freelancer olarak çizeceğiniz projeler hem sektörde çevrenizin artmasını sağlayacak hemde ekonomik olarak sizi rahatlatacaktır.
 • Tasarım yaparken sonuçları en gerçekçi şekilde görebilmek.
  Her hangi bir projenin tasarımı esnasında 3Ds Max’i pratik bir şekilde kullanabilmek, o projenin her aşamasını hızlı bir şekilde görmemizi sağlayacaktır. Programa hakim olmamız, proje üzerinde farklı strüktür, malzeme alternatiflerini seri bir şekilde algılamamızı ve uygulamanızı sağlayacaktır.
 • Profesyonel iş hayatında müşterilere projeleri daha çekici olarak sumak.
  Görsel kalitenizi arttırıp, çekici ve albenili renderlar ile projelerinizi müşterilerinize çok daha rahat bir şekilde onaylatabilir, ve karşınıza çıkabilecek revizyon sayılarını azaltacaksınızdır.
 • İş ihalelerinde öne çıkmak
  Projemiz ile gireceğimiz ihalelerde, yarışmalarda kaliteli görseller ile katılmak bizi diğer projelerden ön planda tutacaktır.

İlgili Diğer Dersler


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

ÜCRETSİZ Arayüz Eğitim Seti

3Ds Max kullanmayı hiç mi bilmiyorsun?

Tamamen yeni başlayanlar ve unutmuş olanlar için tasarladığım 3Ds Max ara yüz eğitim setinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

>