3D Studio Max 2017 programı ve V-ray kullanarak ekstra hiçbir plug-in, 3D obje ve texture kullanmadan peyzaj uygulamalarını inceliyorum.

Bu yöntemler ile tüm mimari projelerin bahçelerini, parklarını veya etrafındaki yeşil alanları rahatlıkla oluşturabiliyorum.

Ders Akışı

1. vRay Fur ile Çimen Yapmak
2. PF Source ve Vray Instancer ile bitki eklemek
3. PF Source ve Vray Instancer ile ağaç eklemek
4. Displacement Mode ile Yol Yapımı
5. PF Source ve Vray Instancer ile Çiçek eklemek
6. Su | Havuz | Göl yapımı

3d Max Peyzaj
Ders Dosyalarını İNDİR

Aşağıdaki linklerden dosyaları bilgisayarına indirebilirsin.


 • Can Bey merhabalar; Forest Pack kullanımı daha pratik gibi gördüm, sizden de böyle bir ders bekliyorum. İnanaıyorum ki peyzajmimarları için çok yararlı olacaktır.

 • Can Bey merhabalar, Forest Pack kullanıyorsanız eğer bunun kurulumu ve kullanımı ile alakalı bir video hazırlamanız mümkün müdür? Ya da yardımcı olabileceğini düşündüğünüz bir videonun linkini de gönderebilirseniz çok sevinirim

  • Merhaba Mehmet, açıkçası ben vray instancer çıktığından beri forest pack kullanmıyorum. Ve bu derside peyzay çalışmalarının plugin kullanmadan da nasıl başarı ile yapılabildiğin göstermek için yaptım. Bu derste anlattıklarımın size peyzaj çalışmalarınızda yeterli gelmediğini tahmin ediyorum. İlerleyen zamanda forest pack ile ilgili bir ders yapıcam.

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  ÜCRETSİZ Arayüz Eğitim Seti

  3Ds Max kullanmayı hiç mi bilmiyorsun?

  Tamamen yeni başlayanlar ve unutmuş olanlar için tasarladığım 3Ds Max ara yüz eğitim setinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

  >