Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay Rendervray ayar
ahmet acıoğlu asked 7 yıl ago

merhabalar can bey bir süredir youtube dan takipçinizdim son zamanlarda maillerdende bilgilendirme için kayıt oldum, soruma gelirsek duş cephe renderı için vray ayar güneş ayarı ve kamera ayarlarına dair bir videonuz var mı veya çekmeyi düşünür müsünüz gerçekçi bir render için ayarların ne olması gerekir , ben gaziantepteyim kursa gittim bu bölgelerde sizin gibi profesyonel eğitim veren yok gibi ve bir süredir kendimi geliştirmeye çalışıyorum fakat sizin gibi bir profesyonelden bu bilgileri öğrenmek daha etkili olacaktır bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ,emeğniz ve bu zamana kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz bilgiler için de ayrıca teşekkür ederim ,başarılrınızın devamını dilerim.

2 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhabalar Ahmet,
Durumunu gayet iyi anlıyorum. Ve sana yardımcı olmak için elimden gelen desteği vermek isterim. Yakında bu konularla ilgili kapsamlı bir eğitim seti yayınlamayı planlıyorum. Seni mutlaka bilgilendireceğim. Şimdilik sana tavsiyem bu sorun yaşadığın konularla alakalı aşağıdaki iki dersi incelemen ve kurcalaman.

3Ds Max VRaySun kullanımı ile farklı güneş ışığı ve gökyüzü koşullarında dış mekan aydınlatma

3Ds Max HDRI ve vRay Dome Light Kullanımı ile Dış Mekan Aydınlatma


Desteğin için teşekkür ederim ve çalışmalarında başarılar dilerim. 

Ahmet acıoğlu answered 7 yıl ago

Teşekkür ederim eğitim setiniz için haber bekliyorum 


Faydalı Dersler

>