3D Ürün Görselleştirmesi Neden Geleneksel Fotoğrafçılıktan bir adım daha önde

 • 3D ürün görselleştirme, daha düşük maliyete çok sayıda ve farklı çeşitte ürünü görselleştirme imkânı sunar.
 • Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmaya ya da ürünü üretmeye gerek olmadığından oldukça elverişli bir yöntemdir.
 • Ürünlerin nakliyesi, lojistiği ve depolanması gibi detaylarla vakit harcamaya gerek kalmaz.
 • Hâlihazırda modellenmiş ürünler üzerinde değişiklik yapma; renkleri, gölgeleri ve diğer ek unsurları istenilen şekilde ayarlama imkânı sunar.
 • Üretilmiş bir üründen ziyade yalnızca fikrinizin olması bile görselleştirme için yeterlidir.
 • Ürünler çeşit çeşit ortamda, ışıkta veya hava koşullarında görselleştirilip tanıtılabilir.

Özetleyecek olursak, 3D ürün görselleştirme için ürünü üretmek ya da profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmak gerekmez. Üst düzey 3D render sayesinde paradan ve zamandan tasarruf ederken oluşabilecek farklı riskleri de azaltırsınız. Böylece geleneksel fotoğrafın yerine 3D ürün görselleştirmeyi seçerek kaynaklarınızı çok daha verimli şekilde yönetebilirsiniz.

BİZİMLE ÇALIŞMAK SİZE NE GİBİ FAYDA SAĞLAR?

 • Ekibimiz, profesyonel ürün görselleştirme dâhil olmak üzere çeşitli 3 boyutlu alanlarda uzun vadeli deneyime sahiptir.
 • Ürünü dilediğiniz stile uygun olarak oluşturup iç ya da dış mekânlarda sunuyor ve tüm bu ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla karşılıyoruz.
 • Ürün renderı ile profesyonel ve şık bir portfolyo oluşturup, piyasada rekabet avantajı sağlayarak yeni müşterilerin ilgisini çekmenize yardımcı oluyoruz.
 • Tüm bütçeyi yatırmadan önce ürünün son halinin nasıl görüneceğini deneyimleme imkânı sunuyoruz.

Bir ürün üretme fikriniz var ancak üretim maliyeti çok yüksekse, ya da ürününüz üretilmiş ancak bunu değiştirmek veya müşterilere daha profesyonel bir şekilde sunmak istiyorsanız, bütçenizi riske atmadan bizden bu sorunlar için en iyi çözüm yöntemi olan 3D ürün görselleştirme talep edebilirsiniz.

PROJE SÜRECİNDE NELER OLUYOR?

Yakın zamanda tamamlayıp müşterimize teslim ettiğimiz ürün görselleştirme projelerimizden birinin oluşum sürecini birlikte inceleyelim.

BİRİNCİ AŞAMA - MODELİ YENİDEN OLUŞTURMA

Ürün görselleştirme her zaman 3D model oluşturmayla başlar. Ekibimiz özel yazılımlar kullanarak üç boyutlu geometriler yardımıyla ilk ürünü yeniden oluşturur. Bu aşamada ürün hatları ve boyutları bir araya getirilerek katmanlar oluşturulur. Bu katmanların da birleşmesiyle, resimde gördüğünüz gerçekçi görseller oluşmaya başlar.

İKİNCİ AŞAMA - ÜRÜNÜN ÖNİZLEMESİ

Birinci aşamada, gerçeğe çok yakın ancak yine de düzeltilmesi gereken bazı noktaları olan ürünü gördünüz. İkinci aşamada, bu noktalar üzerinde bazı büyük/küçük değişiklikler yaparak ürünün beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını inceleyebilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ AŞAMA - 3D ÜRÜN GÖRSELLEŞTİRME

Bu aşamada, ürün tamamen hazırlanıp size sunulur. Geriye sadece ürünün nereye yerleştirileceğine karar vermek kalır. Bu, iç ya da dış mekân olabileceği gibi başka nesnelerle birlikte de olabilir.

DÖRDÜNCÜ AŞAMA - ÜRÜNÜN YERLEŞTİRİLMESİ

Bu aşamada 3D tasarımcılardan oluşan ekibimiz ürününüzü tercih ettiğiniz gerçekçi ortama yerleştirirler. Artık ürününüz doğal ortamında, şık ve profesyonel bir görünümle portfolyonuzda yerini almaya hazır haldedir.

Anlayacağınız üzere 3D ürün görselleştirme satışların artmasında, yeni müşteri bulmada ve onlarla kalıcı ilişkiler kurabilmede oldukça önemli rol oynamaktadır. Uzmanlarımız bu sürece katkıda bulunmak adına tüm deneyimlerini yaptıkları her işe aktarmaktadır. Sizlere yeni veya mevcut ürünler konusunda yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız, bu nedenle bizi aramaktan veya bize e-mail göndermekten asla çekinmeyin.

ÜRÜNÜ HER AÇIDAN GÖRMEK

Web sitelerinde ürün sunumunu dikkat çekici hale getirmenin bir diğer yolu da 360 derece videolardır. Bunun avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Ürünü hareket halinde görme imkânı sunar.
 • Müşterilerin ilk izlenimini pozitif yönde etkiler ve ürünü daha hızlı tanımalarına yardımcı olur.
 • Müşterilere ürünü farklı açılardan daha detaylı bir şekilde gösterir.
 • Bu animasyonlar sayesinde web siteleri çok daha profesyonel ve kaliteli görünür.

Endüstriyel Ürün Görselleştirme projelerimiz için portfolyomuzu inceleyebilirsiniz.

3D Ürun Görselleştirmesi Neden Geleneksel Fotoğrafçılıktan bir adım daha önde
3D Ürün Görselleştirmenin Önemi
İyi Bir 3D Render İçin Doğru Firmayı Seçin
>