Minimum fiyatlara, fotogerçekçi render ve animasyon hizmetleri.

İç Mekan Görselleştirme

1 adet iç mekan sahne fiyatı

12.000

 TL+ KDV

endüstriyel ürün görselleştirme

1 adet stüdyo sahne fiyatı

4.000

 TL+ KDV

İç Mekan
Animasyon

15 saniye 
animasyon fiyatı

25.000

 TL+ KDV

endüstriyel ürün
Animasyon

30 saniye (yarım dakika) 
animasyon fiyatı

30.000

 TL+ KDV

Üç boyutlu foto gerçekçi renderlara sahip olmanın maliyeti nedir?

Bize gelen her projenin birbirinden benzersiz olması ve her bireysel müşterimize özel çözümler sunduğumuz için cevaplanması gerçekten zor bir soru. Tekliflerimizi hesaplamadan önce, müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak için, vereceğimiz görselleştirme hizmetinin türünü, ayrıntı ve detay seviyesini değerlendiriyoruz. 

Üzerinde çalıştığımız görselleştirme projelerinin her birinin tasarımı birbirinden farklı olduğundan, harcanan zaman süre açısından farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple her projenin ne kadar karmaşık olduğunu dikkate almamız gerekmektedir. Örneğin özel bir tasarıma sahip mekanı, sade ve standart bir tasarıma sahip iç mekana göre görselini oluşturmak çok daha fazla zaman ve emek harcamayı gerektirecektir.

Doğru bir teklif hazırlamak için, projeye başlamadan önce etkili sorgulama yoluyla, modelleme, malzemelendirme ve render aşamalarında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini belirliyoruz. Can Kuşkon 3D Studio'da, proje görselleştirme sürecini kolaylaştırmak adına, müşterilerimizi projelerinin her aşamasına dahil olmaları için teşvik ediyoruz.

>