Biz, 3 Boyutlu Görselleştirme ve Animasyon Odaklı
Bir Dijital Tasarım Stüdyosuyuz.

Hizmet verdiğimiz firmalar ile kurduğumuz uzun ve başarılı işbirlikleri çerçevesinde ilk günkü heyecanımızla büyümeye devam etmekteyiz. Stüdyomuz mimarlık, endüstriyel ürün ,inşaat, peyzaj mimarlığı, iç mekan tasarımı, ürün geliştirme, mühendislik ve mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalar ile çalışmaktadır.

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

Can Kuşkon

2010 yılında Kuskon 3D Stüdyo’yu kuran Can Kuşkon, Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunudur. 15 senedir Türkiye ve Avrupa’nın birçok mimar ve tasarımcılarıyla beraber toplu konut projeleri, dev ofis blokları, turistik tesisler, ticari mekan ve konut dekorasyonlarında görev almıştır. Otomotiv ve yat sektöründe gerçekleştirdiği endüstriyel tasarımlar ve üç boyutlu görselleştirme projeleriyle sektörde adından sıkça söz ettirmiştir.


egitim.kuskon.com” projesiyle genç tasarımcı ve mimar adaylarıyla tecrübelerini paylaşan Can Kuşkon, Türkiye’deki en büyük mimari görselleştirme alanındaki eğitim platformunu yönetmektedir.

Tasarım ve Çizim Ekibi

MİMAR

Gizem Elibol

Beykent Üniversitesi Mimarlık mezunu. Çeşitli tasarım ofisi ve şantiyelerde çalıştıktan sonra 3 boyutlu mimari görselleştirme üzerine odaklanarak kendisi geliştirmiş ve bu alanda kariyerine devam etmektedir.PEYZAJ MİMARI

Aysun Yaşar

Ege Üniversitesi Peyzaj mimarlığı mezunu. 3D modelleme, tasarım , görselleştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Kariyer hayatına 3d tasarımcı olarak devam etmektedir.
İÇ MİMAR

Şevval Erdemir

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

MİMAR

Simaynaz Nacitarhan

İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu. Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

İÇ MİMAR

Necmeddin Buğra Özdarendeli

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

MİMAR

Ahu Özdemir

NEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu. Modelleme ve görselleştirme işlemleri yapmakta. Kariyer hayatına 3d tasarımcı olarak devam etmektedir.

CGI Artist

Süha Kıylıoğlu

Tasarım ve inşaat alanında çeşitli firmalarda görev aldıktan sonra 3 boyutlu mimari görselleştirme üzerine odaklanarak kendisi geliştirmiş ve bu alanda kariyerine devam etmektedir.

İÇ MİMAR & MARKA PAZARLAMA

Tuğba Ata

İstanbul Aydın Üniversitesi İç Mimarlık mezunu. Çeşitli tasarım ofislerinde 3 boyutlu iç mimari görselleştirme ve mobilya tasarımı alanlarında kendini geliştirmiştir. Çalışmalarına marka pazarlama ve 3d görselleştirme üzerine devam etmektedir.

İÇ MİMAR

Dila Önay

Haliç Üniversitesi, Mimarlık fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunu.
Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

İÇ MİMAR

Melike Nur Ayaz

Marmara Üniversitesi,Mimarlık ve Tasarım üniversitesi İç mimarlık mezunu. Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

3D Modelleme Uzmanı

Coşkun Hanik

İç tasarım teknisyeni olarak mezun oldu. Kariyerinde iç mimari tasarım, görselleştirme ve modelleme üzerine çalışarak ilerlemektedir.

İç Mimar

Hilal Gözel

Altınbaş Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Kariyerine 3d görselleştirme ve tasarım alanında yoğunlaşarak devam etmektedir.

Neler Yaparız?

Ana hedefimiz, mimari, reklam ve endüstriyel ürün sektörlerine 3 boyutlu görselleştirme alanında en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hizmetlerimizi müşterilerimiz için tam anlamıyla tatmin edici kılabilmek adına en son teknoloji yazılım ve araçları kullanarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Yaratıcı ve deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirerek projeleri gerçekçi görseller ile ortaya çıkartıyoruz.

  • Mimari Modelleme
  • Endüstriyel Ürün Modelleme
  • Mimari Animasyon
  • 360 Sanal Tur
  • Dış Mekan Görselleştirme
  • İç Mekan Görselleştirme
  • Kat Planı
  • Web Sitesi & Katalog Tasarımı

Teknolojik olanaklardan yararlanarak projelerine artı değer kazandırmak isteyen kurumsal yada bireysel müşterilerimizin fotogerçekçi proje sunumları çerçevesinde tüm dijital ihtiyaçlarının karşılayabiliyoruz. Tasarım ve görselleştirme bizim tutkumuzdur ve müşterilerimize proje sunumları için mümkün olan en iyi sonuçları elde etme adına yardımcı olmaya hazırız.

Referanslar

>