Biz, Mimari Görselleştirme Ve Animasyon Odaklı Bir

Dijital Tasarım Stüdyosuyuz.

Odak Noktamız Mimari

"Görselleştirme programlarını kullanmayı bilmek, bir projenin perspektiflerini kusursuz bir biçimde hazırlanmasına yeterli olmamaktadır. Özellikle, hizmeti alan kişi proje ile ilgili tasarım da istiyorsa. Sonucun kalitesi, tasarımcının tecrübe ve kabiliyetleri ile orantılı olacaktır."

Neler Yaparız?

Sunduğumuz hizmetler ile Mimarlık ve inşaat firmalarının, her türlü dijital sunum ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 • Mimari Görselleştirme
 • Mimari Animasyon
 • Sanal Tur
 • Kat Planı Renklendirme
 • Web Sitesi
 • Katalog Tasarımı

Piyasadaki Standart Görsellerden Farklı Bir Beklenti İçerisinde Misiniz?

Mimari Görselleştirme; tecrübe, kabiliyet ve zaman gerektirmektedir.

 • Hızlı Teklif
 • Yüksek Kalite
 • Zamanında Teslim
 • Uygun Maliyet
 • Geniş Modelleme Arşivi

Biz Kimiz?

​​​​Can Kuşkon

3D Mimari Görselleştirme
ve Animasyon Uzmanı

Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu. Bilgisayar ortamında 3 boyutlu modelleme, tasarım ve profesyonel stok fotoğrafçılığı alanlarında çalışmaktadır. Profesyonel çalışma hayatına, 2005 yılında "Ulutaş" firmasında mega yatların iç mekanlarını tasarlayarak başlamıştır. Daha sonra 2010 senesinde kendi şahıs firmasını kurarak tamamen 3 Boyutlu Mimari Modelleme ve Görselleştirme alanına yönelmiştir.
Seneler içerisinde Tuncay Çavdar başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok başarılı mimar ve tasarımcıları ile çalışmıştır. Toplu konut projelerinden dev ofis bloklarına, tatil köylerinden termal kasabalara kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük projelerinin 3 boyutlu görselleştime çalışmalarını meydana getirmiştir. Haftanın belli günleri Nişantaşı Üniversitesi iç mimarlık bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmakta, Kuskon.com projesi kapsamında tecrübelerini genç tasarımcı ve mimar adayları ile paylaşmaktadır. 

​​​​Barış Soref

Dijital Pazarlama Uzmanı

Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri mezunu. Dijital ürün geliştirme ve pazarlama stratejileri alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel kariyerinde 2005 yılında ulusal sağlık sistemleri konusunda yazılım üreten firmaların eğitim süreçlerine katkı sağlayarak başlamıştır. Daha sonra farklı sektörlerde bireysel ticari girişimlerde bulunarak Türkiye'deki alışılmış ticaret ve girişimcilik konularında oldukça tecrübe kazanmıştır.
 2015 Senesinden sonra tüm deneyimlerini dijital ortamlara adapte ederek çalışmalarını tamamen bu alanda sürdürmektedir. Kuskon.com projesinin tüm tasarım, SEO ve stratejik altyapısını geliştirmekte bulunan kişidir.

Tasarım Ekibimiz

 Emin Ceylan

İç Mimar

Deniz Yılmaz

Mimar

Öğreniyoruz, Deneyimliyoruz, Paylaşıyoruz.

Mimarlık Öğrencileri için 3d max dersleri.
vRay Render ile gerçekçi 3 boyutlu mimari modelleme ve görselleştirme eğitimleri yapıyoruz.

İletişimde Kalalım

E-posta abonemiz olarak sizi haberdar etmemizi sağlayabilirsiniz.
Söz veriyoruz, çok fazla e-posta göndermeyeceğiz.

>