Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay AydınlatmaDış mekan Gece aydınlatması hakkında
İç M. Tuğba Ö.Kurutçu asked 7 yıl ago

Hocam kolay gelsin. Dünden beri dış mekan gece aydınlatmasını yapmaya çalışıyorum. Sizin videonuz da iç mekan gece aydınlatması var fakat ben binayı dıştan aydınlatmak istediğim için benim için uygun bir video olması. https://www.youtube.com/watch?v=YW6JG7CF7O0&t=307s bu arkadaşın video da paylaştıklarını yapmaya çalışıyorum. Fakat 15. saniyeden sonrasını ben yapamıyorum ben de o etkiyi göremiyorum. Yani camlardan dışarıya ışık sızması konusunda. Cam material da mı sorun var anlamadım. Bilemiyorum ne kadar doğru bu şekilde bir başka örnek gösterip sizinle paylaşmak istemem ama. 3 defadır izledim. Benim aldığım renderı size göndermek ve göstermek isterim nasıl yapabilirim acaba? Yardımcı olur musunuz. Çok acil. Teşekkürler şimdiden.

3 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Aldığın renderı görmek lazım. Prnt.sc sitesine resmi yükliyerek linki burada paylaşabilirsin 

İç Mimar Tuğba Ö.K. answered 7 yıl ago

Buyrun hocam Linki yükledim. Bakabilir misiniz?   https://prnt.sc/gonsqk

Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Renderın çok fazla karanlık. Işık şiddetini arttırman gerekiyor, aynı zamanda cameradan da shutterspeed in yeterli değil.


Faydalı Dersler

>