Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay MalzemeVary Materyal nasıl bulunur?
İç Mimar asked 7 yıl ago

Merhabalar öncelikle emeğinize sağlık kolay gelsin. Çok faydalı videolarınız var ve takipteyim. Bir Sorum olacak. Benim Vray materyal ürünlerim var fakat çeşit az. Sizin Kullanınız malzemeleri görüyorum bize önerebileceğiniz kapsamlı ücretsiz Vray materyal sitesi var mı acaba? 
Şimdiden çok Teşekkür ederim. Kolay gelsin. 

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba,
Sorununu anlıyorum. Malzemelerle ilgili yaptığım derslerde kullandığım materyalleri paylaşmıştım onlardan yararlanabilirsin. Onun dışında doğrusu bende bir texture dokusuna ihtiyacım olduğunda google’dan arama yaparak ilk karşıma çıkan sonuçları kullanıyorum. Örneğin;
Google “marble texture” (mermer) yazarsan karşına bir sürü kullanabileceğin mermer dokusu çıkar. veya “fabric texture” (kumaş) yazarsan onlar çıkar. ahşap zemin bakıyorsun diyelim “wood texture” yaz bir sürü kullanabileceğin doku çıkar. Google görsellerde araçlara basıp boyutunu da seçebiliyorsun. Böylece sadece yüksek çözünürlüklü görselleride getirtebilirsin.
Ben genelde texture ihtiyacımı bu yöntem ile karşılıyorum tavsiye ederim.
Onun dışında ücretsiz hazır modeller ile alakalı bir yazı yayınlamıştım. Onuda incelersen oradaki torrent sitelerinden veya listelediğim sitelerden de bu tip dokulara ulaşman mümkün. Ama dediğim gibi en kısa yol google görsellerden arama yap.
Ücretsiz 3d Max Hazır Model İndirme Rehberi

  • Teşekkür ederim hemen cevap verebildiğiniz için. Fakat ben geri dönüş hemen yapamadım kusura bakmayın. İyi çalışmalar.


  • Faydalı Dersler

    >