Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
sinem asked 7 yıl ago

hocam merhaba ben peyzaj mımarlığı okuyorum 4.sınıfım  yol yapımı ile ilgili uwm map ile ayarlamasını yapıyorum ama yollarım çok bozuk oluyor duzenli olmuyor zemin bunu nasıl düzeltebilirim neyi eksik yapıyor olabılırım de böyle oluyor 

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Sinem,
Yol yapımı ile ilgili bir kaç talep daha oldu, o yüzden kısa zaman içerisinde bu konu ile ilgili bir ders yayınlıyacağım takipte kal. Ayrıca peyzaj konusu üzerine de çok daha detaylı dersler yapamayı sürüdüreceğim.
Şimdilik istersen senin projen ile alakalı buraya https://prnt.sc ile bir kaç ekran görüntünü paylaş. Tam olarak ne seviyede olduğuna bir bakalım. Ardından onun üzerine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.
Bunların dışında da “3Ds Max ile Plug-in Kullanmadan Peyzaj Çalışması Nasıl Yapılır?” başlıklı bir ders serisi yapmıştım. Aşağıdaki linkten inceliyebilirsin. O derslerin içinde bir tanesi basitçe patika yol yapımı hakkındaydı. Belki biraz faydası olabilir şimdilik.
https://www.kuskon.com/3ds-max-peyzaj/


Faydalı Dersler

>