Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay MalzemeNasıl Yol İzlemeliyim
Gül asked 7 yıl ago

İyi Günler ben yeni mezun bir mimarım.
3d max imi geliştirmeye çalışıyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. Modellemede belli bir yere kadar geliyorum fakat iş malzeme atama ve render’a gelince bir şeyler eksik kalıyor. İyi sonuçlar almam için şunları kullanmayı öğren diye önerebileceğiniz programlar ve izleyebileceğim bir rota önerebilir misiniz?

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Gül,
Durumunu gayet iyi anlıyorum. Tamda bu aşamalar ile ilgili çok detaylı bir eğitim seti hazırlamaktayım. Bütün süreçleri baştan sona detayları ile inceliyerek öğreteceğim. Modelleme konusunda biraz ilerlediysen inan bana bu set ile sonuca ulaşabileceksin. Üzerinde oldukça detaylı çalıştığım için ve gerçekten öğretici olmasını, kullanıcılara istedikleri düzeye ulaşmalarına yardımcı olmasını istediğim için biraz zamanımı alıyor. Söylemek istediğim biraz sabır edebilirsen tüm bu sorunlarını adım adım aşamalar haline bir eğitim seti ile çözeceğiz.
Onun dışında ücretsiz yayınladığım derslerden zaten faydalanıyorsundur, bu tip dersleri yayınlamaya devam edicem.
Sana tavsiyem şimdilik ücretsiz youtube derslerimde gösterdiklerimi biraz kurcalaman deneyim kazanmaya çalışman. Daha sonra final eğitimini hep birlikte yapabiliriz.
Seni mutlaka bilgilendireceğim. Desteklerin için çok teşekkür ederim.


Faydalı Dersler

>