Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularVray Ders
sk52ster asked 6 yıl ago

Merhabalar 
Uzun zamandır 3ds max ve Vray render kullanıyorum ama yeterince iyi olmadığımı düşünüyorum. Sitede çok güzel dersleriniz var ancak izlerken çok sıkılıyorum benim yapım daha çok yüzyüze eğitime yatkın. İstanbul’da ileri seviye ders verdiğiniz bir kursunuz var mı?

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba,
Maalesef vaktim olmadığından dolayı bire bir ders veremiyorum. Bunun yerine herkesin faydalanabilmesi için online video dersleri hazırlıyorum. Yakında ileri seviye konuları da içeren ücretli eğitim setleri de yayınlıyacağım. Doğrusu bunları sıkıcı bulmakta haklısınız. Bende de bir performans kabiliyeti olmadığından dolayı anlatımı eğelenceli kılamıyorum. Bunun farkındayım. Ama içerik olarak salt odaklı doğru bilgi vererek ihtiyacı olanlara bir kaynak sağlamaya çalışıyorum. Ben bu işleri uzun seneler boyunca bolca deneme yanılma yaparak ve ihtiyacıma göre araştırmalar yaparak öğrendim. Ben 2001 senesinde başladığımda ortada adam gibi internet bile yoktu. Bu şekilde online videolar izleyerek ilerleme kaydetmek gerçekten sabır isteyen bir süreç ama mümkün olduğunu da düşünüyorum. Herşey kendi kendinizi geliştirmek ve çabalamak ile alakalı.


Faydalı Dersler

>