Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: Genelsertifika
Halis asked 7 yıl ago

Merhabalar! Ben Halis Harmancı 3ds Max kullanıyorum. Tasarım ve render olarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Şuan ise Pc için ufak bir yatırım yaptım ve animasyon ve particle öğrenmeye başladım. Eğer göz atıp çalışmalarımı eleştirirseniz ayrıca sevinirim. Online portfolyom : http://www.halisharmanci.com
Rahatsız etmemin sebebi şu ki;
Yurtdışında staj yapmak istiyorum ve bu konuda elimi güçlendirmesi için uluslararası geçerliliği olan hangi sertifika veya sertifikalar işime yarar bilginiz var mı ?
 Hangi sertifikayı önerirsiniz ? Önerdiğiniz sertifikanın sınavına nasıl çalışmalıyım ve nasıl başvururum ?
Yönlendireceğiniz bir web sitesi bile çok yardımcı olur. Teşekkür ederim, iyi günler!

2 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhabalar, Çalışmalarınız gayet güzeller. Ellerinize sağlık.Bildiğiniz üzere biz daha çok mimari görselleştirmeler üzerine çalışıyoruz. Sizin bir adet dış renderınızı gördüm. Bu karakter tasarımlarının tümü size ait ise modelleme konusunda baya bir kendini geliştirmişsin. Maalesef yurtdışı geçerli sertifikalar ve staj olanakları ile ilgili çok bir bilgim yok. Ama mimari görselleştirme ve animasyon konularında ilerlemeyi düşünürsen ilerde belki bizim ile de staj yapabilirsin. İletişimde kalalım. 

Halis answered 7 yıl ago

Evet tasarımların tümü bana ait teşekkür ederim yorumunuz için. İletişimde kalırsak sevinirim, sizi YouTubedan da takip ediyorum. Takıldığım yerde size danışmak, tavsiye almak isterim. İyi günler!


Faydalı Dersler

>