Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularRender
Çağatay asked 5 yıl ago

Merhaba Can bey
Ben tabelacıyım işim gereği kutu harf ışıklandırma yoldaki aklınıza gelebilecek bütün tabelalar çizmem lazım kendimce öğrenmeye kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Render aşamasıydı ışıklandırması parlaması veya ölçülü çalışması vb şeyler sizin sitenizide yeni keşfettim. Ben nasıl bir yol ilerlemeliyim. Bu işin ustası olarak ne tavsiye edersiniz. Eğitim setinizden şu seti alırsanız şu şunlara faydası olur diyebileceğiniz birşeyler var mıdır? Sizin bana şuan vereceğiniz tavsiye benim için altın değerindedir.
saygılar

1 Answers
Can Kuşkon Staff answered 5 yıl ago

İyi günler, tabelalar ile ilgili bir eğitim setimiz yok. Böyle bir içeriği bir çok arkadaş soruyor. Önümüzdeki dönemde konu ile ilgili dersler çekebiliriz. Sizde bu işin içinden biri olarak bize fikirleriniz ile yardımcı olabilirsiniz. Mesela en çok uygulanan tabela çeşitleri belirlenip onların tüm çizim tekniklerini anlatan bir kurs hoş olur. Çekilen bir foto üzerine modellenen bir tabela nasıl oturtulur gibi bir ders içeriği hazırlanır. Sizin bu konu ile alakalı ekleyebileceğiniz fikirler varmıdır?


Faydalı Dersler

>