Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: GenelDUVAR ÜZERİNDE GÖRSEL VE YAZI
Büşra Uğur / İÇ MİMAR asked 6 yıl ago

 
https://prnt.sc/hawj1k Can Bey öncelikle sizi tebrik ediyorum gerçekten herkes için çok faydalı bir eğitmensiniz.Videolarınız sıklıkla takip ediyor bana ve herkese çok yararlı olduğunu düşünüyorum.
Kafama takılan ve yapamadım bunu sizden izleyerek öğrenebileceğim ve herkese faydalı olacağını düşündüğüm bir video çekmenizi rica ediyorum.Cafe restaurantlarda görmüş olduğumuz duvaralrın üzerindeki görselleri ve yazıları şekilleri nasıl yerleştirebiliriz?? tebeşirle yazılmış bir yazı efekti nasıl veririz??photoshopla yapılacak şeyler varsa bile onları photoshopta nasıl yaparız?? bunları cok merak ediyorum ve herkesin de işe yarayacağını düşünüyorum..size örnek olarak görseller paylaşıyorum bunlar gibi örneğin bir ahşap duvar üzerine tebeşirle çizilmiş bir resmi nasıl koyarız daha öncede size sormuştum fakat yazarak anlayamadım denedim beceremedim eğer dikkate alırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim , görselleri sizinle paylaştım.

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba,
Evet, bu konuyu nasıl yapacağını daha önce sana tarif etmiştim. Vakit bulduğum zaman videolu bir anlatımda koymaya çalışacağım. Desteğin için çok teşekkür ederim.


Faydalı Dersler

>