Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay AydınlatmaDIŞ MEKAN RENDER
elvan kaymak asked 6 yıl ago

MERHABA, 
2013 MAX KULLANIYORUM. BEN İÇ MEKAN RENDERLARI ALIYORUM AĞIRLIKLI AMA DIŞ MEKANA GELİNCE HİÇ  İSTEDİĞİM GİBİ OLMUYOR. VİDEOLARI İZLEYİP ORDAKİ ADIMLARI UYGULUYORUM HALBUKİ. HAZIR SAHNELERDE DE İSTEDİĞİM SONUCA ULAŞAMADIM. SİZİN VİDEOLARINIZDAN BAZILARINA BAKTIM BU KONUDAKİ AMA SÜRÜM FARKI OLDUĞU İÇİN BAZI SEÇENEKLER BENDE YOK. BAŞLANGIÇ İÇİN ÖNERECEĞİNİZ BİR VİDEO VAR MI ? 

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Öncelikle sana tavsiyem 2014 veya üzeri bir max sürümü kullanman. Hem program daha stabil çalışmakta hemde yeni sürümler ile gelen özellikler ile istedeğin kaliteli sonuçlara ulaşman daha mümkün olucaktır. Sonuçta her hangi teknolijik bir yazılımın veya ürünün 5 sene önceki sürümü ile bugünkü kadar kaliteli bir sonuç almayı beklemek doğru olmaz. O yüzden bende eğitim videolarımı 2017 max sürümü ile yapmakta ve öğrencileri bunu kullanmaları hakkında yönlendirmekteyim.
Dış mekan ile alakalı aşağıdaki eğitim videolarımı incelemeni tavsiye ederim.


Faydalı Dersler

>