Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: Genel3dsmax
süleyman asked 7 yıl ago

hocam tekrardan merhaba..  ben son videodaki modeli bir türlü çalıştıramadım.. sayfa da söylediğim hatayı veriyor… bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

6 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Süleyman 
Bu hata açmaya çalıştığınız max çiziminin sizin bilgisayarınızdaki max in daha yeni bir versiyonuyla kayıt edildiğinden dolayı açamama hatası olarak karşınıza çıkıyor. Attığınız insanlar ise material editor de malzemeleri gözüküyor mu? Yada malzemelerin iç kısımlarına girdiğinizde Jpg dosyaları view image diyince açılıyor mu?

süleyman answered 7 yıl ago

hocam material editörden malzeme geliyor ama hepsi siyah kutucuk şeklinde.. ama şöyle bişey var.. modeli direk açtığım vakit herhangi bir sıkıntı yok.. render aldığım vakitte gayet güzel çıkıyor.. sıkıntı kendi modellediğim sahneye import ettiğim vakit dediğim sorunla karşılaşıyorum..

Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Süleyman,
Açıkçası bu bahsettiğin problemi ilk defa duyuyorum, ilginç. Bunu çözmek için çizimi incelemek gerekir. 3d max’in tüm service pack’leri bilgisayarında yüklü değil mi?

Süleyman answered 7 yıl ago

Hocam 3dsmaxte yeni olduğum için service pack sürümünü bilmiyorum. Ama 3ds max 2015 crackli kullanıyorum. Zahmet olmazsa anlatabilir misiniz 

Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Autodesk 3D Max in sitesine girip ordan kullandığın max sürümünün service pack dosyalarını ücretsiz olarak indirebilirsin. İnen dosyaya çift tıklayarak yükleyebilirsin.

süleyman answered 7 yıl ago

hocam valla pes ettim artık..:)) ne yaptıysam olmadı son çare 3dsmax 2017 kurup onunla denedim.. yine aynı sonuç çıktı..


Faydalı Dersler

>