Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
Sorular3DS MAX EĞİTİM
icmekan asked 6 yıl ago

Can Bey Merhaba
 
Ben Ankara da Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alan Öğretmeniyim. Derslerimiz gereği öğrencilerimize Autocad, Max gibi programların eğitimini vermek durumundayım. 12. sınıfta öğrencilerimiz işletmelerde 3 gün eğitimlerini ders olarak gördükleri programları kullanarak sürdürmek zorundalar. 
YouTube kanalınıza abone olduğum günden beri zaman zaman derslerinizi izliyorum. Diliniz sade akıcı ve anlaşılır. Sizde eğitimci olduğunuz için sizden isteğim şöyle olacak. Lise düzeyinde ki öğrencilerime Özellikle Max programını modelleme ve render olarak en pratik şekilde nasıl bir yöntem kullanarak öğretebilirim. Bu konuda sizin derslerinizi kullanmayı düşünüyorum. Şimdilik ücretli eğitim setleri konusunda öğrencilerimizin imkanları sınırlı bunu da belirtmek isterim. Yardımlarınızı bekliyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.  
Saygılarımla.

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba daha öncede bu mesajınıza cevap vermiştim. Derslerimin çok büyük bir çoğunluğu ücretsiz ve herkesin kullanımına açık. Onun dışında neredeyse her dersteki bitmiş sahneyi objelerini maplerinide paylaşıyorum. Bunlarla bir sürü egzersiz yapılabilir. Başka ne yapabilirim? 


Faydalı Dersler

>