Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
Sorular3 dmax başlangıç
ummuhaneymen asked 6 yıl ago

Can bey merhaba ,
Öncelikle bu kadar değerli bilgileri herkesle paylaştığınız içinkendi adıma teşekkür ediyorum mobilya ve dekorasyon mezunuyum autocad kullanıyordum uzun süre ara verdim bu işe şimdi tekrar kursa yazılıp autocad ve 3dmax dersleri almaya başladım bu işi çok seviyorum ve açıkçası nereden başlamam kendimi nasıl geliştirmem gerektiğini bilmiyorum kurs hocam elinden geldiğince bize yadımcı olmaya çalışıyor modellemeden ziyade render almayı daha çok seviyorum hazır sahnelerde tabiki bölümümden dolayı iş bulabilirmiyim çok baarılı olmak istiyorum sürekli video izleyip notlar alıyorum arşiv oluşturmaya çalışıyorum bana yol gösterin lütfen sizden tek ricam bu .

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba,
İstek ve çabalarını yılmadan sürdürdüğün sürece mutlaka kendini geliştirebilirsin. Autocad ile mimari planları okuyabilmen de önemli. 
Bu ay içinde premium bir eğitim seti yayınlamayı planlıyorum.
Eğitim setinde ağırlığı vray malzemelere ve ışıklara verdim. Kaliteli render almak üzerine ve detaylara değindim. sonuç odaklı bir çalışma oldu.
Aşağıdaki renderda gördüğün mutfağı sıfırdan son haline gelene kadar anlattım. Bu tip bir çalışma hakkında ne düşünüyorsun senin için faydalı olur muydu?


Faydalı Dersler

>