Mimari Modelleme ve Animasyon Hizmetleri

Mimari & Endüstriyel Tasarım 
Görselleştirme ve Animasyon Hizmetleri

Biz, 3 Boyutlu Görselleştirme ve Animasyon Odaklı
Bir Dijital Tasarım Stüdyosuyuz.

Hizmet verdiğimiz firmalar ile kurduğumuz uzun ve başarılı işbirlikleri çerçevesinde ilk günkü heyecanımızla büyümeye devam etmekteyiz. Stüdyomuz mimarlık, endüstriyel ürün ,inşaat, peyzaj mimarlığı, iç mekan tasarımı, ürün geliştirme, mühendislik ve mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalar ile çalışmaktadır.

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

Can Kuşkon

2010 yılında Kuskon 3D Stüdyo’yu kuran Can Kuşkon, Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunudur. 15 senedir Türkiye ve Avrupa’nın birçok mimar ve tasarımcılarıyla beraber toplu konut projeleri, dev ofis blokları, turistik tesisler, ticari mekan ve konut dekorasyonlarında görev almıştır. Otomotiv ve yat sektöründe gerçekleştirdiği endüstriyel tasarımlar ve üç boyutlu görselleştirme projeleriyle sektörde adından sıkça söz ettirmiştir.


egitim.kuskon.com” projesiyle genç tasarımcı ve mimar adaylarıyla tecrübelerini paylaşan Can Kuşkon, Türkiye’deki en büyük mimari görselleştirme alanındaki eğitim platformunu yönetmektedir.

Tasarım ve Çizim Ekibi

MİMAR

Gizem Elibol

Beykent Üniversitesi Mimarlık mezunu. Çeşitli tasarım ofisi ve şantiyelerde çalıştıktan sonra 3 boyutlu mimari görselleştirme üzerine odaklanarak kendisi geliştirmiş ve bu alanda kariyerine devam etmektedir.PEYZAJ MİMARI

Aysun Yaşar

Ege Üniversitesi Peyzaj mimarlığı mezunu. 3D modelleme, tasarım , görselleştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Kariyer hayatına 3d tasarımcı olarak devam etmektedir.
İÇ MİMAR

A. Başar Şahin

Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünden 2006 yılında mezun olduktan sonra Yatçılık, Fuar ve Mimarlık sektörlerinde uygulama ve tasarımcı olarak bir çok projede faaliyet gösterdi. 2014 yılından beri 3D modelleme ve animasyon çalışmalarına devam etmektedir.

MİMAR

İrem Uran

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık mezunu. İç mekan ve tasarım, görselleştirme ile Vr, BIM tabanlı mimari program proje geliştirme, teknik destek hizmetinde çalışmış. 3D görselleştirme üzerine yoğunlaşarak kariyerinde ilerlemektedir.

Neler Yaparız?

Ana hedefimiz, mimari, reklam ve endüstriyel ürün sektörlerine 3 boyutlu görselleştirme alanında en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hizmetlerimizi müşterilerimiz için tam anlamıyla tatmin edici kılabilmek adına en son teknoloji yazılım ve araçları kullanarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Yaratıcı ve deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirerek projeleri gerçekçi görseller ile ortaya çıkartıyoruz.

  • Mimari Modelleme
  • Endüstriyel Ürün Modelleme
  • Mimari Animasyon
  • 360 Sanal Tur
  • Dış Mekan Görselleştirme
  • İç Mekan Görselleştirme
  • Kat Planı
  • Web Sitesi & Katalog Tasarımı

Teknolojik olanaklardan yararlanarak projelerine artı değer kazandırmak isteyen kurumsal yada bireysel müşterilerimizin fotogerçekçi proje sunumları çerçevesinde tüm dijital ihtiyaçlarının karşılayabiliyoruz. Tasarım ve görselleştirme bizim tutkumuzdur ve müşterilerimize proje sunumları için mümkün olan en iyi sonuçları elde etme adına yardımcı olmaya hazırız.

Referanslar

>