Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularIşık patlaması
mehmetaltinok asked 6 yıl ago

Hocam tavandaki ışık patlamalarını bir türlü çözemedim multiplayeri düşürünce bu sefer aydınlık olmuyor zaten ışıklardaki değerler eğitiminizdeki banyo ışıkları ile aynı ama neden orda patlama olmuyorda aynı değerlerde burda patlıyor çözemedim.
http://prntscr.com/igot81

3 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

İes dosyasını atadın mı vray ies ışık kaynağına? Yada İes Light tavana çok yakın olabilir.

mehmetaltinok answered 6 yıl ago

Evet hocam tavana yakın oldugu için patlıyormus teşekkür ederim.Birde eğimli arazi üzerine yol yapımı hakkında video çekicem takipte kal demiştiniz bir hafta önce, acaba varmı bir gelişme ne zaman cekebileceksiniz eğitimi ?
Birde son bir merak ettiğim konu eğitim seti hazırlıyormussunuz galiba bu eğitim setini cıkardığınızda şimdiki yaptıgınız  eğitim videolarınız gibi  ücretsiz eğitim videolarınız devam edecekmi 

Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Sorununu düzelttiğine memnun oldum. Evet bu aralar eğitim seti ile uğraşıyorum. Hayır ücretsiz dersler gibi olmayacak ücretli bir set hazırlıyorum. İlk olarak tamamen iç mekan gerçekçi render ayarları üzerine bir çalışma çıkarıcam. Bunuda bir mutfak tasarımı üzerinden anlatıcam. Yani aslında 0 projeden bitmiş haline kadar ki tüm aşamaları gösteren komple 35-40 derslik bir set olucak. İçerisinde modellemden de bahsediyorum tabi ayağa kaldırmak adına ama asıl odak noktası gerçekçi render ayarları üzerine. Kendim profesyonel işlerimde nasıl yapıyorsam o haliyle bir seri hazırladım. Onu premium set olarak ücretli sunucam. Bunun yanında her zaman olduğu gibi ücretsiz içerik üretmeyede devam edicem. 


Faydalı Dersler

>