Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
Sorularvray
damla_karakosee asked 6 yıl ago

Can Bey öncelikle merhaba. sitenize tesadüfen bir ziyarette bulundum çalışmalarınız çok güzel elinize sağlık 🙂 ben iç mimar olarak bir firmada çalışmaktayım 2 sene önce mezun oldum mezun olduğumda 3d max ile çok fazla proje çalıştım ve çok iyi modelleme render yapabiliyordum. şuan 3 boyutlu farklı programlar kullanıyorum ama elimde bir çiftlik evi projesi var onu max ile modellemek istiyorum  3d max e ara verdiğim için eski hızımda değilim dolayısıyla size sormak istediğim bir  soru var. max ile bildiğim tüm bilgiler karışmış gibi nasıl eski hızıma ulaşabilirim tavsiye edebileceğinz bir yöntem, yol var mı?

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Bir an önce max programını açman ve modellemeye başlaman. Çizdikçe eski bildiklerin aklına gelecektir. Ne kadar çok çizersen o kadar çabuk hızlanacaksın. Belirli bir sıralama yapmana gerek yok. Ne hazırlaman gerekiyor ise öncelikli olarak oradan başlamalısın. Nasıl olsa proje tamamen çizilip teslim edilecek.
Onun dışında yakında iç mekan modelleme ve render ayarları ile ilgili bir eğitim seti yayınlamayı planlıyorum. İç Mekan Çalışmaların için ondan faydalanabilirsin. Yayınlandığı zaman seni mail yolu ile haberdar ederim.


Faydalı Dersler

>