Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay MalzemeVary Materyal
Umut Aras asked 7 yıl ago

Can hocam öncelikle harika anlatımın ve verdiğin önemli bilgiler için çok teşekkür ederim. Benim sorum şu; yeni aldığım dizüstü bilgisayarıma max ve vray yükledim buraya kadar herşey normal fakat materyal editörde standardı tıklayıp vray materyal atamak isterken karşıma çıkan listedeki materyal isimleri çok küçük ve üstlerine geldiğim de birbirlerine karışıyorlar bilmem anlatabildimmi. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba,
Ekran kartın ile program arasında bir uyuşmazlıktan kaynaklı bir problem gibi gözüküyor, ekran kartının sürücüsünü güncellemeni tavsiye ederim, yada bakşa bir sürüm vray veya max kullanabilirsin. Hangi max’i ve V-ray’i kullanıyorsun? Ayrıca ekran kartının marka ve modeli nedir?
3D max’in service packlerini yükledin mi? Bunları yüklersen de bir ihtimal düzelebilir. Service packleri autodesk in sitesinden ücretsizce indirip kuarbilirsin. Bu sorunu çözemessen de MATERIAL/MAP BROWSER ın en üst kısmına istediğin malzemenin adını yazıp seacrh ederek bulabilirsin.


Faydalı Dersler

>