Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularTeşekkürler
senturk asked 6 yıl ago

s.a. can bey,   ben 3dmax ile 3. aydan beri özel kursta eğitim aldım modelleme üzerine. temel bilgilerin üzerine youtube araştırmalarım sonucu Türkçe olarak sizin paylaşımlarınızı gördüm.   Hala videolarınızı zamanım oldukça izleyip öğrendiğim çok şey oldu.  Yapmış olduğunuz bu çalışmalarınızın benim için çok değerli olduğundan teşekkür etmek istedim.  Bilgi paylaştıkça çoğalır inancındayım ve sizin de bu fikirle bu platformu oluşturduğunuza inanıyorum. İnşallah bu güzel kanal ülkemizde bu programı öğrenmek isteyenler için güzel bir bilgi havuzu olacak.  Allaha emanet olun.       

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba Abdullah,
İyi dileklerin ve desteğin için bende çok çok teşekkür ederim. Aynen tarif ettiğin gibi amacım Türkiyede 3D Max kullanmak istiyen ve türkçe bilgiye ulaşmakta güçlük çeken gençler için uygulayabilecekleri bir bilgi kaynağı oluşturmak. Bu tabiki 1-2 günde oluşmuyor. Uzun süreli emek ve çalışma ile ve senin gibi gönülden destek veren takipçiler ile oluşumumuz yavaş yavaş büyüp olgunlaşıyor. Max ve mimari görselleştirme ile ilgili kafana takılan ne sorun olursa olsun buradan bana sorabilirsin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sanada çalışmalarında bol şans dilerim.


Faydalı Dersler

>