Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: GenelRender sonrası kenarlardaki beyazlık.
shylmz asked 7 yıl ago

Merhaba. Render yaptığım bir binanın arkasına phtoshopta gökyüzü eklediğimde binada ve ağaçların kenarlarında beyazlıklar oluyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl bir çözüm yolu vardır acaca.

2 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba, sayfamda yayınladığım photoshopta gökyüzü ekleme dersini inceledin mi? Bu dersteki anlatımlarımı uygularken mi bahsettiğin problem oluşuyor? Benimle bir ekran görüntüsü paylaşabilirsen sana net bir cevap verebilirim.

Not: Ekran görüntüsü paylaşmak için görüntünü prnt.sc sitesine yükle ve sitenin verdiği linki buraya yapıştır. Örnek olarak: https://prnt.sc/fvmx1r

  • Merhaba. Özellikle yolladığım linkteki resimde arka planın koyu taraflarında ağaç kenarlarında beyazlıklar oluyor.

  • Can Kuşkon answered 7 yıl ago

    Merhaba Suha,
    Öncelikle seyhatte olduğumdan dolayı geç cevap verebildiğim için üzgünüm. Ekran görüntünü inceledim. Gördüğüm kadarı ile sadece ağaç objesinde beyazlıklar var. İlk bakışta sorunun kaynağı photoshop’tan ziyade sanki ağaç ve yaprakların materyali ile ilgili gibi geldi bana. Çünkü photoshopta gökyüzü ekleme dersindeki anlatımı mı aynen uygularsan bu tip bir sorun asla oluşmaz. Ağaç materyalinin ayarlarını değiştirmeyi denemeni önerebilirim.


  • Faydalı Dersler

    >