Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularModelleme hakkında
Mehmet asked 6 yıl ago

Can bey merhabalar;
Geçtiğimiz yıl eğimli arazi üzerine bina modellemek ve yol yapmak için yardımınızı istemiştim, sizde takipte kalın video cekeceğim demiştiniz bir yıl geçti bilmiyorum yayınladınızmı ama takip ettiğim kadarıyla göremedim, hatta geçtimiz haftalarda bir arkadasımız daha aynı soruyu sormustu ondada aynı cevabı verdiniz. Tabiki detaylı bir anlatım gerekli belkide zamanınız yok cok yogunsunuz ama aynı talebi mümküse tekrar iletiyorum,biliyorsunuzdur ki her proje düz zemin üzerine yapılmıyor ve inanın öyle tuhaf müşteriler varki o zemindeki eğime kafayı takıyor bizim alan eğimli neden öyle yapmıyorsunuz diyip eğimli görmek istiyor eger yardımcı olabilirseniz gercekten memnun olurum. Yaptıgınız eğitimler ve gösterdiğiniz caba ve bilgilerinizi bizlere aktarmanız da takdire şayan basarılarınızın devamını dilerim.
İyi çalısmalar 

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba Mehmet, ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Bu konuyu anlatmak biraz meşakatli olduğundan dolayı bende bir türlü niyetlenemedim. Ama anlatıcam tamamdır. Şuan eğitim seti ile uğraştığım için kesin bir zaman vermek istemiyorum ama dediğim gibi anlatıcam.


Faydalı Dersler

>