Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: GenelFloorGeneratior
Ömer asked 7 yıl ago

Hocam merhaba,
Çalışmalarınızı ve öğretici videolarınızı takip ediyorum gerçekten çok teşekkür ederim. bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için… 🙂  Değerli vaktinizi çalarak bir soru sormak istiyorum; FloorGeneratior’ı download edip, Plugins dosyamın içine paste ettim fakat, modifier list’im de update olmadığını görüyorum. Max’i kapatıp açtım tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum. Neden bu problemle karşılaşıyorum anlayamadım… 2017 64 bit kullanıyorum ve aynı dosyayı paste ettiğime eminim. 

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Selam Ömer,
“C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2017\Plugins” bu adrese koyduğundan eminsin değilmi. Sadece “FloorGenerator_Free_max2017_64bit” isimli dosyayı oraya copy, paste edicen. Başka hiç bir detay yok.
Yani biraz araştırmada yaptım, fakat bahsettiğin tipte bir hataya da rastlamadım. Sanki yanlış bir yere yüklüyorsun veya yanlış dosyayı seçiyorsun gibi geldi. 

  • Sorununu kendin çözdüğüne çok memnun oldum. Basit sıkıntılarla vakit kaybetmek bazen sinir bozucu olabiliyor seni anlıyorum. Boşa vakit kaybetmemek için dilediğinde buradan soru oluşturabilirsin.

  • Hocam sonradan geldi, sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. İyi çalışmalar dilerim.


  • Faydalı Dersler

    >