Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularFiyatlandırma nasıl olmalı?
flashgames130 asked 6 yıl ago

Hocam iyi çalışmalar. Paylaştığınız bilgilerden dolayı öncelikle teşekkür ederim. 3d mimari görselleştirme ile ilgili fiyatlandırma konusunda bilgilendirici bir video veya makale hazırlamayı düşünüyor musunuz? Çok merak ediyorum bu alanda fiyatlandırma nasıl yapılıyor acaba. İkinci sorum da şu ; evde görselleştirme işi yaparak para kazanabilir miyiz? İlgi,  alaka ve emekleriniz den dolayı tekrardan teşekkürler. 

4 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba,
Bu işi yaparak tabiki evden para kazanabilirsin. Ben dahil olmak üzere bunu yapan ve tüm geçimini bunun üzerinden kazanan, ailelerine destek olan bir çok kişi biliyorum.
Onun dışında fiyatlandırma olarak buraya net bir rakam yazamam am her şey işin boyutu ve müşterinin beklentisine göre değişir. Modeli incelemeden fiyat vermemelisiniz.
Ben genelde teslim ettiğim final render başına fiyatlandırma yapmaktayım.

flashgames130 answered 6 yıl ago

Peki hocam evde nasıl iş tutabiliriz?

Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Tam anlayamadım ama, İşi almaktan mı bahsediyorsun. Öncelikle bir portfolyo oluşturmalı ve bu portfolyo ile bu tip bir iş yaptığını yakın çevrene yayarak başlamalısın. Portfolyo oluşturmadan iş alamazsın.

flashgames130 answered 6 yıl ago

Evet hocam iş almaktan bahsediyordum. Çevremde bu işle ilgili pek kimse yok. ben asosyal biriyim desek daha doğru olur 🙂 Aslında iş alabileceğim bir platform olup olmadığını kastetmiştim. dediğiniz gibi öncelikle portfolyo oluşturayım. 


Faydalı Dersler

>