Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularBİLGİ
etanier asked 6 yıl ago

Tekrar merhaba Can Bey
2000 yılından beri bir şekilde max programını kullanıyorum. Fakat belli bir seviyenin üstüne çıkamıyorum beni bu konuda yönlendirebileceğinizi düşünüyorum.Daha öncede the akademi eğitimden bir set aldım malesef bir fayda göremedim. Doku ,ışık, vray render sıkıntımı çözemiyorum  
 

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba,
Bu kadar senedir program ile uğraştığına göre eminim belli bir seviyeye gelmişsin. Eğer benim ile bir tane render görüntünü paylaşabilirsen üzerine yorum yapıp eksiklerin konusunda yol gösterebilirim. https://prnt.sc sitesine yükliyerek linki burada paylaşabilirsin.
Akademinin eğitim setinden neden bir fayda göremedin onu çok merak ettim? Uzun mu geldi? Karmaşık mı geldi? Anlatımı mı hoşuna gitmedi? Biraz bilgi verebilir misin?
Benim yaptığım seri vray malzeme derslerimi izledin mi?
Konuları biraz daha basite indirgiyerek kısaca odaklı bir şekilde anlatıyorum. Eğer bu tip bir anlatım faydalı bulursan baştan sona modelleme ve render aşamalarını anlattığım premim mutfak modelleme eğitim setini yayınladım. Gene direkt iç mekan odaklı bir eğitim oldu. Ama bu sefer oldukça kapsamlı ve detaylı tabiki. Aşağıdaki linkten onuda inceliyebilirsin.
https://kuskon.com/3d-max-vray-egitim-seti/
 


Faydalı Dersler

>