Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: vRay RenderAlan derinliği ile renderda flulanan bölüm
Arda Aksaç asked 7 yıl ago

İyi günler,

Öncelikle dersleriniz için çok teşekkür ederim. Oldukça yararlı ve güzel okulda öğrendiğimden çok daha fazlasını sayenizde öğreniyorum. Anadolu Üniversitesinde Endüstriyel Tasarım okumaktayım. Portfolyo oluşturuyorum ve ürün renderlarımın bazılarını 3ds Maxde Vray ile almaya çalışıyorum. Alan derinliği ile ilgili videonuzu izledim. Ürünümü öne çıkartmak için arka tarafı flulaştırmak istedim kamera ayarları ve söyledikleriniz sayesinde yaptım fakat renderı alınca bi sıkıntı oldu. Flulaşan kısım pixelli gibi kaldı ama tam olarak pixelli değil sanki kırıklar oluştu renderda. Deneme olduğu için 640-480 ölçülerinde aldım renderı sebebi bu olabilir mi pek sanmıyorum ama yinede danışmak istedim.

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Arda,
Geç yanıt verdiğim için üzgünüm.
Çözünürlük vede render ayarlarının kalitesiz olması alan derinliği uygulanan renderlarda kötü sonuçlar verebilir. Çözünürlüğü ve kaliteyi arttırarak tekrar render almanızı öneririm. Malesef dept of field render süresini çok uzatır.


Faydalı Dersler

>