Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
Sorular3dsmax-ogrenme
başak asked 6 yıl ago

3Ds Max hakkında birsey bilmeyen  biri olarak internetten konuları izleyip ve sürekli pratik yaparak programı iyi bir şekilde ögrenebilir miyiz?

1 Answers
Can Kuşkon answered 6 yıl ago

Merhaba Başak,
Evet. Bana göre öğrenebilirsin. Ama ilerledikçe daha fazla kaynağa ihtiyaç duyacaksın. Yabancı dil ile ilgili problemin yoksa bunu da aşabilirsin. Fakat bu yöntemle ilerlemen tabiki biraz dağınık olacak ve uzun sürecektir. Ben bu durumda olan biraz modelleme bilen fakat kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için bir iç mekan eğitim seti hazırladım. Bu eğitim seti ile gerçek bir projenin baştan sona nasıl yapıldığını adım adım düzenli olarak izleyebilirsin. Böylece çok daha fazla vakit kazanmış olursun. Önümüzdeki günlerde dış mekan ile ilgili bir eğitim seti daha çıkaracağım dış mekan ile ilgileniyorsan ondan da faydalanabilirsin. İç mekan eğitim seti ile ilgili aşağıdaki linkten detaylı bilgi edinebilirsin.
https://kuskon.com/3d-max-vray-egitim-seti/


Faydalı Dersler

>