Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kuskonco/public_html/wp-content/plugins/dw-question-answer/inc/Template.php on line 8
SorularCategory: Genel3ddd hakkında bilgi.
yunus emre aksu asked 7 yıl ago

Merhaba hocam ve arkadaşlar. Aşağıdaki linkte 3ddd hakkında bilgi var. Site 3dsky ın Rus versiyonuymuş. Ürünler 110 ruble ($1,86) . 3dsky dan çok daha ucuz. 3dsky ın kendi sitesinde yazıyor. Belki oradan da alışveriş yapabilirsiniz. Hocam belki bir dersinizde diğer arkadaşlara bilgi verebilirsiniz.
https://3dsky.org/faq/category/7/show
 

1 Answers
Can Kuşkon answered 7 yıl ago

Merhaba Yunus,
Aynı kullanıcılar farklı platformlarda modelledikleri ürünlerini satabiliyorlar. Her firmanın fiyatlandırma politikası farklı olduğundan sanırım size de bu durum farklı fiyat olarak yansıyabiliyor. 3ddd sitesi hakkında hiç bir bilgim yok. Rusça olduğu içinde herhangi bir yorumda bulunamıyorum. Diline hakim olmadığım bir siteden de 20-30TL fark için alışveriş yaparak risk almakta bana mantıklı gelmiyor. Sonuçta kart numaranı vererek bir risk alıyorusun zaten. Ben ücretli modellerimi genelde turbosquid sitesinden alıyorum. Bu güne kadar ne güvenlik nede kalite konusunda bir sorun yaşamadım. 


Faydalı Dersler

>