3D Max Bina Modelleme Eğitim Seti

3D Max bina modelleme eğitim setinde ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar bir binanın doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum.

Konu ile ilgili Max ve Autocad dosyalarını ders sayfalarından indirebilirsiniz. Sorularınız olursa gene bana ders sayfalarının altından sorabilirsiniz. Her mesajı mutlaka yanıtlamaktayım. Yanıtlar e-posta adresinize otomatik olarak gelicektir.

Ayrıca bu eğitim seti hakkında veya ileride yayınlanacak eğitim setleri hakkında tüm yorum, öneri ve fikirlerinizi lütfen bana yazmaktan çekinmeyin. Ancak bu sayede ileride daha ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim setleri yayınlayabilirim. 

Eğer daha önce kaydolmadıysanız, videolara erişebilmek için buradan kayıt olmalısınız.

7 Ders

Her Seviye
İlerleme DurumunHenüz Kursa Başlamadın

Premium Mutfak Modelleme Eğitim Seti

Özel Fiyat - 120TL

 

Eğitim Setini Satın Al

3D Max ile Premium Mutfak Modelleme Eğitim Setinde bir mutfağın iç mimari (Autocad) planından başlayarak tüm modelleme, hazır objeler, Aydınlatma, Sahne ve render ayarları aşamalarını baştan sona kendi profesyonel çalışmalarımda yaptığım gibi adım adım anlatıyorum.

Bu eğitim setinde çalışmalara nasıl başladığımı, genelde ne tip sorunlarla karşılaştığımı ve nasıl çözümler ürettiğimi bilgisayarımın başında sanki yanımda oturuyor gibi takip edebilirsiniz.

Gerçekçi bir sahne ve final render oluşturmak için geçirdiğim tüm aşamaları adım adım seçerek izleyebilirsiniz.

Bu aşamaları dikkatlice özümsedikten sonra bir iç mekan sahnesinin nasıl gerçekçi bir render görüntüsüne dönüştürüldüğünün mantığını kavrama imkanına sahip olacaksınız.

3d Max üzerinde yarattığımız her sahne, objelerin konumlarından, aydınlatmaların detaylı yerleşimine, bilgisayarınızın kapasitesinden, 3d max programının versyonuna kadar bir çok etkenden etkilenmektedir.

Dolayısı ile ne kadar bu eğitim setinde gösterilen aşamaları birebir uygulasanızda, kendi özel durumlarınıza göre daima değişik sonuçlar ortaya çıkacaktır. Hiçbir sahne birbirinin aynısı olamaz.

Bu sebeple bu eğitim setindeki aşamaları sadece birebir uygulamak sizin ekranınızda aynı sonuçları doğurmayabilir. Ancak, anlattıklarımın altında yatan mantığı egzersiz ve dene-yanılma yöntemler ile kavramaya çalışmanız 3d max üzerindeki kişisel gelişiminizi geliştirecektir.

Zamanla karşınıza gelen benzer projelerde bu mantık çerçevesinde uygulamalar yaptıkça nasıl geliştiğinizi ve arzu ettiğiniz sonuca ne kadar yaklaştığınızı göreceksiniz. Başarıya ulaşmak ancak sabır ve çalışma ile mümkün olmaktadır. 

Eğitim Setini Satın Al

35 Ders

Her Seviye
İlerleme DurumunHenüz Kursa Başlamadın
>